E.C.A Calora Premix 24 kW 20.000 Kcal/h Yoğuşmalı Hermetik Kombi
E.C.A Calora Premix 24 kW 20.000 Kcal/h Yoğuşmalı Hermetik Kombi

E.C.A Calora Premix 24 kw (20.000 Kcal/h) Yoğuşmalı Kombi (115)

Marka : E.C.A
Fiyat : ₺3.950,00(KDV Dahil)

Kombi Montaj 400 ₺

 

Detaylı bilgi için tıklayınız >>

 

Ürün Detayları

E.C.A Calora Premix 24 kW 20.000 Kcal/h Yoğuşmalı Hermetik Kombi


Minimal Boyutlar

Minimal boyutları ile yerden tasarruf sağlarsınız. Kompakt tasarımı sayesinde ürün monte etmesi ve bakımını yapması kolaydır.

 

Yüksek Verim

Kombi yüzde 107,8 verim ile çalışır. Doğa korunur ve tüketimden tasarruf edilmiş olur. Ürün A sınıfı verimliliğe sahiptir. Düşük co2 ve nox emisyonları ile çevrecidir. Yaklaşık yüzde 25 ile yüzde yüz arsında güç modülasyonu bulunur.


Sessiz Çalışma

49 dBA ile çalışan kombi ile yaşam alanlarınızda gürültü kirliliği olmayacak. Ürün ayrıca homojen yanma sağlayan brülör tasarımına sahiptir.

 

İnternet Üzerinden Kontrol Edilebilir Kombi

Akıllı oda termostatı vasıtası ile kombiyi uygulamalar aracılığı ile kontrol etmeniz mümkündür. Uygulamalar Android ve IOS işletim sistemleri için geçerlidir ve tamamen ücretsizdir. İnternet üzerinden kontrol etme özelliği sayesinde siz evde ya da iş yerinde olmasınız bile, kombinizi ayarlayabileceksiniz.

 

By Pass Sistemi ile Yüksek Koruma

By pass sistemi ile birlikte hem tesisat hem de kombi koruma altına alınmış olur. Feed forward ve türbin sistemi özellikleri ise kullanıcıların sabit sıcaklıkta su almasına olanak tanır.


Tam Yoğuşma Özelliği

Tam yoğuşmalı kombil düşük emisyon değerlerine sahiptir ve çevrecidir. Yüksek yanma verimi ile çalışmakla birlikte standart kombiler ile kıyaslandığında çok daha sessizdir. Hem doğayı hem cebinizi korumak için E.C.A Calora Premix Kombi!

 

Kapasite
24 kw (20.6400 kcal/h)
Isıtabileceği Alan
120-160 m²
Teknolojisi
Yoğuşmalı
Eşanjör Tipi
Çift Eşanjör
Ağırlığı
29 kg
Genişlik (mm)
410 mm
Derinlik (mm)
290 mm
Yükseklik (mm)
680 mm
Enerji Sınıfı
A
Garanti
3 Yıl