E.C.A Cıtıus Premıx 24 kW 20.000 Kcal/h Yoğuşmalı Hermetik Kombi
E.C.A Cıtıus Premıx 24 kW 20.000 Kcal/h Yoğuşmalı Hermetik Kombi

E.C.A Cıtıus Premıx 24 kw (20.000 Kcal/h) Yoğuşmalı Kombi (116)

Marka : E.C.A
Fiyat : ₺3.850,00(KDV Dahil)

Kombi Montaj 400 ₺

Detaylı bilgi için tıklayınız >>

 

Ürün Detayları

E.C.A Cıtıus Premıx 24 kW 20.000 Kcal/h Yoğuşmalı Hermetik Kombi

 


Hermetik Tipi Çalışma

E.C.A Cıtıus Premıx Yoğuşmalı Hermetik Kombi, monte edildiği mekanın havasından bağımsız olarak çalışır. Kapalı yanma haznesi sayesinde gerekli havayı dış ortamdan alır.


Yoğuşmalı Çalışma Avantajı

E.C.A Cıtıus Premıx Yoğuşmalı Hermetik Kombi, daha verimli bir çalışma performansı için yoğuşmalı bir şekilde çalışır. Bu sayede daha az enerji harcayarak daha çok ısı elde edebilirsiniz.


E.C.A Cıtıus Premıx Yoğuşmalı Hermetik Kombi Sessiz Çalışma

49 dB ses seviyesinde çalışan E.C.A Cıtıus Premıx Yoğuşmalı Hermetik Kombi sizi rahatsız etmez. Oldukça düşük bir seviyede çalışması sayesinde diğer işlerinize odaklanmanızı engellemez.


Enerji Sınıfı

Su ısıtma açısından A enerji sınıfında ve mahal ısıtma açısından B enerji sınıfında bulunan E.C.A Cıtıus Premıx Yoğuşmalı Hermetik Kombi, ısınmanızı sağlarken aynı zamanda düşük enerji harcar. Bu sayede hem doğayı korur hem de düşük tutarlı faturalar ödeyebilirsiniz.


Çalışma Kapasitesi

24 kW ile çalışan E.C.A Cıtıus Premıx Yoğuşmalı Hermetik Kombi oldukça düşük bir elektrik kullanımıyla yüksek performans almanızı sağlar. Isıtma ve sıcak su kullanma kapasitesi açısından 24 kW idealdir.


Çift Eşanjör Yapısı

E.C.A Cıtıus Premıx Yoğuşmalı Hermetik Kombi, eşanjörde ve kombide kullanılacak suyu ayrı ayrı ısıtır. Bu sayede ana ısıtıcı sürekli çalışarak ana eşanjörün kireçlenme riski oluşturmaz. Isı değiştirici eşanjör kireçsiz su elde etmenizi sağlar.

 

Kapasite
24 kw (20.6400 kcal/h)
Isıtabileceği Alan
120-160 m²
Teknolojisi
Yoğuşmalı
Eşanjör Tipi
Çift Eşanjör
Ağırlığı
29 kg
Genişlik (mm)
410 mm
Derinlik (mm)
290 mm
Yükseklik (mm)
680 mm
Enerji Sınıfı
A
Garanti
3 Yıl